Links

Op deze website bent u een aantal namen van collega's, ensembles en muziekscholen tegengekomen. Hieronder vindt u de links naar de bijbehorende websites. Mist u iets? Laat het even weten!

 

Blokfluit Academy - www.blokfluitacademy.nl

 

Ensemble Oriana - www.ensemble-oriana.com

Vocaal Ensemble Dolcimelo - www.dolcimelo.nl

De Geluidenfabriek - www.geluidenfabriek.nl

 

Stephan Esmeijer - www.stephanesmeijer.com

Lies van de Grient - www.deblokfluitschool.nl

Saartje Schrage - www.saartjeschrage.nl

Heiko ter Schegget - www.heikoterschegget.nl

Dinie Goedhart - www.diniegoedhart.nl

Imke Vermeulen - www.imkevermeulen.nl

Marit Darlang - www.maritdarlang.com

Victoria Nair-Price - www.blokfluitencreatievemuziek.nl

 

Prins Claus Conservatorium, afd. Docent Muziek - www.hanze.nl

Muziekonderwijs Midden Nederland - www.muziekonderwijsmiddennederland.nl

Instituut Flauto Nuovo Friesland / Topopleiding Flauto Nuovo - www.flautonuovo.nl

Organisatie Babyconcertjes - babyconcertjes.blogspot.nl

De Concertzender - www.concertzender.nl

 

Blokfluitdag Heerenveen - www.arsmusica.nu

"Kerk biedt Podium" Middelburg - kerkbiedtpodium.wordpress.com

 

Ook interessant:

 

De Foudgumse School - www.defoudgumseschool.nl

De Nederlandse blokfluitpagina - www.blokfluitpagina.nl

Fotograaf Marcel van der Broek - www.marcelvandenbroekfotografie.nl Marcel maakte veel van de foto's op deze site!

injebuurt.nl - www.injebuurt.nl

Copyright© All Rights Reserved

Laatste update: Oktober 2017