Links

Op deze website bent u een aantal namen van collega's, ensembles en muziekscholen tegengekomen. Hieronder vindt u de links naar de bijbehorende websites. Mist u iets? Laat het even weten!

 

Blokfluit Academy - www.blokfluitacademy.nl

Ensemble Oriana - www.ensemble-oriana.com

 

Stephan Esmeijer - www.stephanesmeijer.com

Marit Darlang - www.maritdarlang.com

Lies van de Grient - www.deblokfluitschool.nl

Tim Veldman - www.timveldman.nl

Saartje Schrage - www.saartjeschrage.nl

Imke Vermeulen - www.imkevermeulen.nl

Esther Kronenburg - www.estherkronenburg.nl

Heiko ter Schegget - www.heikoterschegget.nl

Dinie Goedhart - www.diniegoedhart.nl

Robijn Tilanus - www.robijntilanus.nl

 

Prins Claus Conservatorium, afd. Docent Muziek - www.hanze.nl

Muziekonderwijs Midden Nederland - www.muziekonderwijsmiddennederland.nl

Instituut Flauto Nuovo Friesland / Topopleiding Flauto Nuovo - www.flautonuovo.nl

 

Fotografe Regine Pijning - www.rezien.nl

 

Blokfluitdag Heerenveen - www.arsmusica.nu

De Nederlandse blokfluitpagina - www.blokfluitpagina.nl

Organisatie Babyconcertjes - babyconcertjes.blogspot.nl

De Concertzender - www.concertzender.nl

Vocaal Ensemble Dolcimelo - www.dolcimelo.nl

De Geluidenfabriek - www.geluidenfabriek.nl

"Kerk biedt Podium" Middelburg - kerkbiedtpodium.wordpress.com

De Foudgumse School - www.defoudgumseschool.nl

Marcel van der Broek - www.marcelvandenbroekfotografie.nl

injebuurt.nl - www.injebuurt.nl

Copyright© All Rights Reserved